Pas performancës në “Big Brother”, kaq shumë i janë rritur “followers” në Instagram

Pas performancës në “Big Brother”, kaq shumë i janë rritur “followers” në Instagram


Rozë


Gazeta Express

22/04/2023 23:42

Këngëtari i njohur kosovar, Shpat Deda ka marrë pjesë sot në Big Brother VIP Albania ku edhe i është dhënë rasti të këndoj një këngë për vajzat e shtëpisë.

Ai ka kënduar këngën “Ëndërroj”, për atë
sic ka thënë, që banorët të kujtojnë dikë për të cilin i ka marë malli.

Kjo perfromancë e Dedës në Big Brother ka ndikuar që atij t’i rriten për më shumë se 1 mijë, numri i followers në “Instagram”.

Ai ka pasur 12 mijë ndjekës deri para pak
minutash, dhe pas performancës ka shkuar në 13 mijë e më shumë./Express/