Ndeshje e çmendur në “Olimpico”, Roma dhe Feyenoord shkojnë në vazhdime

Ndeshje e çmendur në “Olimpico”, Roma dhe Feyenoord shkojnë në vazhdime


Futboll


Gazeta Express

20/04/2023 23:00

Ka përfunduar koha e rregullt e ndeshjes mes Romës dhe Feyenoordit.

Rezultati pas 90
minutave ishte 2:1 për Romën, shkruan Gazeta Express.

Ndeshja e parë në
Holandë u mbyll me fitoren minimale 1:0 të Feyenoordit, çka bëri që ndeshja të
shkonte në vazhdimet dy herë nga 15 minuta.

Dybala realizoi në
minutën e 89-të për ta dërguar ndeshjen në vazhdime dhe për t’i dhënë shpresë
ekipit të tij. /Gazeta Express/