Arta Nitaj vjen me poza joshëse përbrenda veturës luksoze

Bukuroshja Arta Nitaj është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi, modelja dhe aktorja me origjinë nga Peja ka publikuar disa fotografi mjaft atraktive për ndjekësit e saj të shumtë.

Ajo ka pozuar me një fustan të bardhë me shkëlqim, i cili theksonte mjaft mirë formën e saj trupore.

Nga imazhet, duket se bukuroshja ka pozuar brenda një veture luksoze, ndërsa pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar.

Arta përndryshe shquhet si një prej vajzave më joshëse të estradës shqiptare.