Ish-konkurrenti i “Përputhen” përfshihet në aksidentin e rëndë, dalin pamjet e para

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba ka pësuar një aksident të rëndë automobilistik.

Mevlani ka ndarë në një postim në “Instastory” pamjet nga aksidenti, ku makina duket e shkatërruar. Ai u ka bërë se fatmirësisht gëzon shëndet të plotë dhe se nuk ka asnjë të lënduar.

Mevlani u bën thirrje ndjekësve të tij që të kenë kujdes nga shpejtësia dhe pakujdesia.