Feston sot ditëlindjen e 55-të, e njohët akotren? Ish-banore e BBV (FOTO LAJM)

Monika Lubonja është sot vajza e ditëlindjes. Edhe pse ajo mbush sot 55-vjeç, mund ta quajmë me plot gojën vajzë, pasi paraqija e saj, finesa dhe simpatia na e lejojnë.

Monika Lubonja ka arritur që të shtojë famën e saj që nga hyrja në Big Brother.

Një vit më parë, ajo organizoi një festë gjigante, pas zhurma e BBV ishte akoma e lartë.

Ajo arriti që të shkojë në gjysmë finale të këtij spektakli, mirëpo u eliminuar duke hequr dorë nga çmimi prej 100 mijë euro. Dalja e saj bëri bujë të madhe pasi konsiderohej si një femër me karaktere dhe me lojë shumë të mirë.

The post Feston sot ditëlindjen e 55-të, e njohët akotren? Ish-banore e BBV (FOTO LAJM) appeared first on Albeu.com.