Butrinti vazhdon me “thumba” – kujt ia drejton tani

Hyrja e Kiara Titos në Big Brother VIP Albania dhe dashuria që pati kryefjala e këtij edicioni për të, Luiz Ejlli ka bërë që këngëtari Butrint Imeri të jetë po ashtu në fokus të mediave rozë

E derisa në rrugëtimin e parë Butrinti kishte përkrahur Kiarën duke postuar një foto ku ajo kishte një kurorë të mbretëreshës në kokë, ai disa herë kishte postuar edhe video për të cilat përfolej se do të ishte banorë i Big Brother.

Por, dje Butrinti ka postuar një foto interesante.

Ai postoi një foto në të cilën shkruante “Fast Food Television”. Nga shumë komentues kjo u morë si një kunj i radhës nga këngëtari, por që nuk dihet se kujt i drejtohet ky kunj – Top Channelit apo ndonjë televizioni tjetër, apo përsëri ky ishte një kunj për Luizin.